PJ Masks: Time To Be A Hero

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 362,8 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Entertainment One
PJ Masks mobil oyununu IOS cihazınıza indirerek çocuklarınıza eğlenceli bir ortam sunabilirsiniz.

PJ Masks: Time To Be A Hero mobil oyunu, Entertainment One stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan başarılı bir aksiyon ve macera oyunudur. Özellikle erkek çocuklarının dikkatini çekecek olan PJ Masks macera oyununda maskeli kahraman ile aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır olun. Yolculukta, yemek yedirirken, sokakta ve daha bir çok yerde çocuklarınızın oynamasına izin verebileceğiniz PJ Masks oyununda çocuklarınız zaman geçirirken çok eğlenecekler.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz PJ Masks oyunu sayesinde renkli oyun görselleri ve oyunun hikayesi çocuklarınızı oldukça eğlendirecektir. Çocuklar bir kahraman olarak oyunda kötüleri yakalamak için uçacaklar, koşacaklar ve onları yakalayarak şehrin huzurunu geri getirecekler. 

Artırılmış bir gerçeklik oyununun kilidini açarak kendi ortamınızdaki karakterleri görebilirsiniz. Bu da oyunun kalite değerini yükseltecektir. Catboy, Owlette ve Gekko'dan bir PJ maskesi karakteri ile kendi fotoğrafınızı çekerek en özel anınızı özelleştirebilirsiniz.

Çeşitli maske karakterlerinin kilitlerini açabilirsiniz. Bu da ekibinizi genişletmenize yarar. Catboy, Gekko ve Owlette için yeni geliştirilmiş maskelerle etkileşim kurabilir ve her karakter için eğlenceli özel efektler ekleyebilirsiniz.

PJ Masks: Time To Be A Hero indir
DİĞER SÜRÜMLER